Aplikacja mobilna od LeasePlan

LeasePlan Polska uruchomił bezpłatną mobilną aplikację dla swoich Klientów, która gwarantuje natychmiastowy dostęp do przydatnych funkcjonalności takich jak umówienie przeglądu auta, naprawy, zgłoszenie szkody czy wskazówki jak zachować się w przypadku kolizji, awarii bądź kradzieży.

Aplikacja LeasePlan ma pomagać kierowcom w każdej sytuacji. To nieoceniona pomoc w chwilach, gdy emocje i nerwy mogą brać górę nad spokojnym działaniem. Wystarczy wówczas skorzystać z telefonu, uruchomić aplikację LeasePlan i postępować zgodnie z przystępnie podanymi instrukcjami.

W przypadku samochodu służbowego, łatwość kontaktu i szybka pomoc to nie tylko oszczędność czasu, ale także  poczucie bezpieczeństwa i wygody. Dlatego LeasePlan Polska zdecydował się wprowadzić aplikację mobilną aby zapewnić jeszcze lepszy komfort użytkownikom użytkowników – mówi Anna Wiśniewska, kierownik ds. rozwoju biznesu, LeasePlan Fleet Management Polska. Nasza aplikacja to wsparcie dla użytkownika zarówno w codziennych sytuacjach związanych z serwisowaniem czy drobnymi naprawami jak i w przypadku zdarzeń losowych– dodaje.

Przykładowo dzięki niej można szybko umówić okresowy przegląd lub serwis samochodu  czy zgłosić szkodę komunikacyjną. Aplikacja w kilku prostych krokach podpowie jak postępować w danej sytuacji, a operator helpdesku uzgodni dogodny termin wizyty. Na koniec wszystkie ustalenia zostaną do użytkownika przesłane zwrotnie w postaci wiadomości tekstowej SMS. Aplikacja LeasePlan ułatwi też odnalezienie na mapie miejsc ważnych dla każdego kierowcy jak np. serwis oponiarski czy najbliższa stacja benzynowa. Będzie też doradcą w przypadku planowania zagranicznego wyjazdu i podpowie użytkownikowi jakich formalności powinien dopełnić wybierając się za granicę.

Aplikacja przygotowana jest na urządzenia z systemami Android oraz iOS i bezpłatnie można ją pobrać z sieci.