Trzecia edycja Kobiecej Floty już w marcu 2016

Najdłużej ukazujący się tytuł branżowy w kraju – magazyn „Flota” – organizuje specjalne szkolenie wyłącznie dla pań zarządzających parkami samochodów firmowych. Dzięki udziałowi najlepszych praktyków i ekspertów z całego kraju, projekt będzie stał na najwyższym poziomie merytorycznym i organizacyjnym. Organizatorzy przygotowali również wiele niespodzianek, dzięki czemu Szkolenie odbędzie się w niesamowitej atmosferze.

Po niewątpliwym sukcesie dwóch poprzednich edycji oraz ogromnym zainteresowaniu ze strony fleet managerek, już teraz  zapraszamy wszystkie chętne panie do udziału w III edycji projektu, która odbędzie się  16 i 17 marca 2016 r. w Hotelu Marina Club*****  położonym w samym sercu Warmii i Mazur nad brzegiem malowniczego Jeziora Wulpińskiego. Spełniając oczekiwania wielu fleet managerek, przygotowano jeszcze więcej możliwości edukacyjnych oraz moc nowych atrakcji.

Tematy tegorocznej edycji poprowadzą wyjątkowe kobiety, ekspertki, które przekażą wiedzę dotyczącą m.in:

  • przygotowywania przetargów, zapytań ofertowych, a następnie sposobów analizy otrzymanych informacji i negocjacji ostatecznych warunków,
  • autoprezentacji nie tylko w sferze biznesowej, ale także prywatnej,
  • jak długofalowo planować i realizować założenia budżetowe firmy,
  • przeprowadzenia audytu wewnętrznego  i zweryfikowania czy zarządzany car park jest zgodny z obowiązującą polityką flotową,
  • poprawnego konstruowania polityki serwisowej,
  • doboru odpowiedniej formy finansowania zarządzanej floty.

Dodatkową atrakcją przygotowaną przez Organizatorów jest driving experience – umożliwimy Paniom dojazd na Szkolenie najciekawszymi modelami flotowymi, a wieczorem zaprosimy na prestiżowe warsztaty prowadzone przez stylistkę biznesową! W czasie wolnym na wszystkie uczestniczki będą czekały baseny, zabiegi SPA, jazdy miejskie i mnóstwo kobiecych niespodzianek.

Formuła spotkania opiera się o pełne 2 dni przekazu najbardziej aktualnej i praktycznej wiedzy oraz dostęp do niezwykle otwartych, interesujących i inspirujących prelegentów. Typowo żeńskie grono uczestniczek ponadto pozwala w wyjątkowy sposób wzbogacić swoją wiedzę – wymiana doświadczeń z innymi paniami w nieskrępowany sposób zmusza do refleksji i przynosi efekty w postaci gotowych rozwiązań dla własnej floty.

Certyfikat z tego spotkania to niezwykłe trofeum, które winno pojawić się na półce każdej dążącej do rozwoju osobistego i zawodowego fleet managerki!

Dołącz do najlepszych: www.kobieca-flota.pl