Internet samochodowy – nowa jakość jazdy

W odpowiedzi na potrzeby kierowców, którzy chcą korzystać z mobilnego internetu w dowolnym miejscu i czasie, a także dzielić się swoim połączeniem w lokalnej sieci ze swoimi pasażerami, firma Orange wprowadziła do Polski nową kategorię produktową – internet samochodowy. W jej ramach, operator oferuje router Huawei CarFi z dostępem do szybkiego internetu firmowego do wykorzystania w każdym samochodzie, vanie, czy busie.

Technologie mobilne coraz bardziej upowszechniają się w codziennym życiu, jak i w biznesie. Dziś nikt nie wyobraża sobie pracy bez dostępu do sieci. Wraz z rosnącym trendem pracy mobilnej, połączenie z szybkim internetem jest wręcz koniecznością do efektywnego prowadzenia biznesu. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, Orange, jako pierwszy operator telekomunikacyjny na polskim rynku, uruchomiło nową usługę internetu samochodowego, która zapewnia dostęp do szybkiego, firmowego internetu w praktycznie każdym aucie.

Przedstawiciele branży spedycyjno-logistycznej ze względu na charakter swojej pracy są szczególnie narażeni na brak zasięgu. Często ogranicza to ich możliwości dostępu do informacji, a przede wszystkim kontaktu z klientami, podwykonawcami, czy współpracownikami. Dzięki modemowi Huawei CarFi i ofercie Orange, każdy samochód może stać się mobilnym hotspotem w największej sieci szybkiego internetu.

Router CarFi

Router Huawei CarFi E8377 działa w technologii LTE kat. 4, dzięki czemu zapewnia transfer do 150 Mbit/s. Jego instalacja jest bardzo prosta. Urządzenie wystarczy zamontować w gnieździe zapalniczki samochodu. Po jego uruchomieniu możliwe jest już korzystanie z bezprzewodowego internetu na dowolnym urządzeniu mobilnym, tj. laptopie, smartfonie lub tablecie. Router CarFi zapewnia dostęp do sieci maksymalnie 10 użytkownikom. Ponadto dzięki interfejsowi USB, urządzenie może zasilać peryferyjne urządzenia mobilne. Dodatkowo, dzięki eleganckiemu wzornictwu, router będzie atrakcyjnym elementem wnętrza każdego samochodu.

Huawei-CarFi-E8377-perspective

Super oferta 10 GB transferu gwarantującego szybki i sprawny dostęp do sieci w ramach internetu samochodowego z routerem Huawei CarFi jest dostępna dla firm w abonamencie za 25 zł + VAT.