Dostawcza Flota na Narodowym

Już 16 czerwca o godzinie 9:00 na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się pierwsza edycja warsztatów dedykowanych samochodom użytkowym – Dostawcza Flota.

To narzędziowe, merytoryczne i bardzo praktyczne spotkanie dla fleet managerów zarządzających car parkami złożonymi przede wszystkim z pojazdów użytkowych. Bez wątpienia to także szansa na zapoznanie się z pełnym portfolio producentów pojazdów specjalnych i wyselekcjonowanych usług dla przemysłu pojazdów dostawczych. Tylko podczas Floty Dostawczej będzie okazja do zestawieniu w jednym miejscu całej branży zabudów, dodatków, serwisów oraz pojazdów dostawczych i specjalnych. To również możliwość, aby osobiście przetestować pełną gamę pojazdów dostawczych ogrywając role konkretnych zawodów i jeżdżąc po specjalnie przygotowanych próbach parkingowych, manewrowych oraz zwinnościowych.

Podczas spotkania na Stadionie Narodowej będzie szansa na spotkanie z importerami aut dostawczych, odbędą się również studia przypadków dla floty dostawczej i prezentacje dedykowanych usług dodatkowych.

Organizatorem spotkania jest magazyn „Flota”.