Pierwsze szkolenie Eksperta Flotowego

W tym roku po raz pierwszy spotkamy się w Warszawie w centrum szkoleniowym Adgar Plaza zlokalizowanym w Alejach Jerozolimskich 181b w Warszawie. Podczas spotkania będzie poruszana tematyka kompetencji miękkich, czyli porządna dawka merytorycznej wiedzy na temat rozwoju kompetencji menedżerskich, samorozwoju fleet managera oraz skutecznego zarządzania personelem. 

EF prelegenci

Pierwszą część warsztatów poprowadzi Nasz gość specjalny, który jest członkiem Stowarzyszenia Mówców Profesjonalnych – Krzysztof Ibisz. Dziennikarz jest również wykładowcą oraz trenerem. W porywający sposób zdradzi tajemnice skutecznej autoprezentacji. Z całą pewnością warsztat zmotywuje do działania oraz może stać się inspiracją do podejmowania nowych wyzwań.

Drugą część warsztatową poprowadzi charyzmatyczny zespół z Do It Development, który ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i sesji coachingowych. To wszystko składa się na niepowtarzalną atmosferę wykładów oraz pokazania uczestnikom szkoleń możliwości wychodzenia poza schematy.

III edycja projektu Ekspert Flotowy to szansa na zdobycie wiedzy –  nie tylko teoretycznej, ale również praktycznej. Ekspert Flotowy to również możliwość wymiany doświadczeń z innymi fleet managerami oraz spotkania z ekspertami w różnych dziedzinach.

Szkolenia w ramach projektu są niepowtarzalna okazją i inwestycja w osobisty sukces.

Źródło: Magazyn FLOTA