Premiery od Audi na Poznań Motor Show 2015

Audi Q7 gotowe do swej polskiej premiery. Podczas odbywającej się od 10 do 12 kwietnia br. wystawy Poznań Motor Show 2015, wszyscy zwiedzający, po raz pierwszy w Polsce, będą mieli okazję zobaczyć nowego, flagowego SUV’a spod znaku czterech pierścieni – Audi Q7.

Na stoisku Audi obejrzeć będzie można również całą paletę innych modeli, ze sportowymi Audi RS3 i Audi TT Roadster na czele. Ekspozycja, jak co roku, zlokalizowana jest w pawilonie 3A MTP, który w całości oddano we władanie marek grupy Volkswagen.

Pokazywane po raz pierwszy w Polsce nowe Audi Q7 wyznacza standardy w segmencie SUV-ów premium. Jednostki napędowe pojazdu charakteryzują się najlepszymi parametrami w segmencie tego typu aut z napędem na cztery koła. Silnik 3.0 TDI o mocy 200 kW (272 KM) i motor 3.0 TFSI o mocy 245 kW (333 KM), rozpędzają nowe Audi Q7 od 0 do 100 km/h w 6,1 sekundy (TFSI) lub w 6,3 sekundy (TDI), a wysokoprężna jednostka V6 spala średnio zaledwie 5,7 l oleju napędowego na 100 km. Na pokładzie znajdziemy tu Modułowy System Infotainment drugiej generacji oraz Audi virtual cockpit. Nowością jest możliwość zintegrowania smartfona z Google Android Auto i z Apple CarPlay. Nowe Audi Q7 to jeden z pierwszych na świecie samochodów, w którym dostępne są te funkcje.

– Na Poznań Motor Show 2015 przygotowaliśmy również inne premiery – mówi Leszek Kempiński, PR Manager Audi. – Pokażemy najnowsze Audi TT Roadster oraz nowe Audi RS3. Na naszym stoisku będzie można zobaczyć także modele znane już miłośnikom motoryzacji – Audi SQ 5, Audi RS 6 Avant czy Audi A3 Sportback e-tron – dodaje Leszek Kempiński.

Źródło: Audi, informacja Mototarget.pl