Wielki test flotowy już 15. kwietnia

fleet-awardsW kwietniu odbędzie się spotkanie fleet managerów ze wszystkimi liczącymi się na rynku markami flotowymi i przedstawicielami firm usługowych.

Ponad 100 najnowszych pojazdów wszystkich liczących się marek poddawanych jest obiektywnej ocenie fleet managerów z całego kraju. Głosować można na samochody oraz firmy usług flotowych nominowane w ponad 30 kategoriach m.in. samochód dla pracownika, managera czy prezesa.

Plebiscyt Fleet Awards, organizowany przez magazyn FLOTA, od ponad dekady jest barometrem branży flotowej w Polsce. Najdłużej obecny na rynku i najbardziej prestiżowy Plebiscyt po raz kolejny bije rekordy. Empiryczną częścią Plebiscytu, jak co roku, jest Wielki Test Flotowy, który od aktualnej edycji uległ odświeżeniu oraz ulepszeniu. Ponad 150 fleet managerów wcieli się w role jurorów i oceni wszystkie nominowane pojazdy na specjalnie przygotowanych próbach dynamicznych oraz podczas jazd miejskich.

Tego dnia nie może Państwa zabraknąć w kolebce polskiej motoryzacji – w Fabryce Samochodów Osobowych w Żeraniu. Miejscu, w którym z hali montażowej zjechał pierwszy samochód wyprodukowany w powojennej Polsce – Warszawa M-20. To historyczne tereny hali montażowych, lakierni, magazynu blach oraz toru testowego, przez który przejeżdżało każde nowo wyprodukowane auto, staną się niecodzienną areną testów kilkudziesięciu pojazdów flotowych.

Każdy gość może się spodziewać dnia pełnego wrażeń i niezapomnianych emocji. Na imprezie będzie miała miejsce polska flotowa premiera Skody Superb oraz inauguracja bezpłatnego edukacyjnego projektu Ekspert Flotowy. To nie koniec niespodzianek – na naszych gości czekają do przetestowania auta klasy Premium m.in. Audi, Mercedes, Land Rover, Lexus oraz Infiniti.

W tej edycji nawiązaliśmy współpracę z portalem auto.forbes.pl, dzięki czemu dziennikarze tego portalu wręczą swoje wyróżnienia, które będą powiązane z wynikami głosowania internetowego oraz Wielkiego Testu Flotowego.

Zachęcamy do bezpłatnej rejestracji i udziału!
www.fleet-awards.pl