Druga edycja Kobiecej Floty już w marcu 2015 r.

kobiecaflotaNajdłużej ukazujący się tytuł branżowy w kraju – magazyn „Flota” – organizuje specjalne szkolenie wyłącznie dla pań zarządzających parkiem samochodów firmowych. Dzięki udziałowi najlepszych praktyków i ekspertów z całego kraju, projekt będzie stał na najwyższym poziomie merytorycznym i organizacyjnym. Organizatorzy przygotowali również wiele niespodzianek, dzięki czemu szkolenie odbędzie się w niesamowitej atmosferze.

Po niewątpliwym sukcesie pierwszej edycji, która odbyła się w prestiżowym hotelu SPA dr Irena Eris we Wzgórzach Dylewskich oraz ogromnym zainteresowaniu ze strony fleet managerek, już teraz  zapraszamy wszystkie chętne panie do udziału w II edycji projektu, która odbędzie się  10 i 11 marca 2015 r. w hotelu Głęboczek położonym nad przepięknym Jeziorem Forbin na Warmii. Spełniając oczekiwania wielu fleet managerek, przygotowano jeszcze więcej możliwości edukacyjnych oraz moc nowych atrakcji.

Prelegentami będą eksperci i najlepsi praktycy biznesu na rynku – dr Ewa Łabno-Falęcka, która od wielu lat zarządza wizerunkiem Mercedes-Benz Polska i jest niezwykle uznaną kobietą biznesu i sukcesu. Fleet managerki szkolić będą bardzo doświadczone coucherki i trenerki z Do It Development, gwarantując wysoki poziom sesji dotyczącej rozwoju osobistego i kompetencji miękkich. Zadbano również o tematy stricte flotowe – polityka flotowa, regulaminy, prawo podatkowe oraz aspekty zarządzania użytkownikami. Program został opracowany wspólnie z uczestniczkami I edycji, przez co jest dopasowany do obecnego zapotrzebowania żeńskiego grona fleet managementu.

Dla każdej Pani, która zdecyduje się dołączyć do grona uczestniczek Kobiecej Floty do końca stycznia, Organizatorzy mają niespodziankę – rozlosują wśród Was zakwaterowanie w najlepszych apartamentach z widokiem na jezioro oraz możliwość dojazdu na szkolenie perełkami motoryzacji (Jeepem, Alfa Romeo czy nowym Fiatem 500x).

Formuła spotkania opiera się o pełne 2 dni przekazu najbardziej aktualnej i praktycznej wiedzy oraz dostęp do niezwykle otwartych, interesujących i inspirujących prelegentów. Typowo żeńskie grono uczestniczek ponadto pozwala w wyjątkowy sposób wzbogacić swoją wiedzę – wymiana doświadczeń z innymi paniami w nieskrępowany sposób zmusza do refleksji i przeważnie przynosi efekty w postaci gotowych rozwiązań na problemy z własną flotą.

Certyfikat z tego spotkania to niezwykłe trofeum, które winno pojawić się na półce każdej dążącej do rozwoju osobistego i zawodowego fleet managerki!

Dołącz do najlepszych: www.kobiecaflota.pl