Mobilny przewodnik kierowcy ALD Automotive

ALD Automotive, międzynarodowa firma specjalizująca się w świadczeniu usług wynajmu długoterminowego oraz w zarządzaniu flotami pojazdów, wprowadziła ALD Mobile – bezpłatną aplikację dla urządzeń opartych na systemie Android lub iOS.

Nowa aplikacja mobilna zapewnia kierowcom łatwy dostęp do usług ALD Automotive poprzez telefony typu smartphone, tablety lub inne urządzenia mobilne. Prosta w obsłudze i intuicyjna w użytkowaniu aplikacja posiada szereg funkcji pomocnych w codziennej eksploatacji samochodu.

ALD Mobile zawiera intuicyjną wyszukiwarkę pomagającą znaleźć dostawców usług współpracujących z ALD Automotive m.in. najbliższe stacje serwisowe, punkty ogumienia, serwisy szyb samochodowych, a nawet stacje benzynowe. Aplikacja nie tylko wyświetla dane kontaktowe, ale także pozwala zaplanować trasę dojazdu w wybrane miejsce. Ten elektroniczny przewodnik oszczędza cenny czas i sprawdza się w nieznanych dla kierowcy miejscach.

Po pobraniu aplikacji na urządzenie mobilne, użytkownik może zapoznać się ze wskazówkami dotyczącymi zasad postępowania podczas eksploatacji pojazdu. W każdej chwili i z dowolnego miejsca będzie możliwy dostęp do informacji o usługach ALD Automotive. Dzięki funkcji geo-lokalizacji, aplikacja automatycznie określa położenie kierowcy i odległość do 20 najbliższych dostawców autoryzowanych przez ALD Automotive. Wyniki wyszukiwania są wyświetlane na mapie bądź w formie listy. W razie potrzeby jednym kliknięciem można połączyć się z Assistance lub Biurem Obsługi Klienta.

Wszystkie niezbędne informacje o usługach ALD Automotive dostępne są teraz za pomocą jednego narzędzia w każdym miejscu i o każdej porze. Aplikacja jest dostępna w dwóch wersjach językowych – polskiej i angielskiej. Można ją pobrać z App Store lub z Google Play.