Arval Smart Experience

Arval Service Lease Polska, spółka należąca do Grupy BNP Paribas, specjalizuje się w długoterminowym wynajmie pojazdów oraz zarządzaniu parkiem flotowym. Dzięki Arval Smart Experience (ASX) wdrażamy nowe rozwiązania, które zwiększają komfort kierowców z jazdy służbowym autem, usprawniają prace fleet managerów oraz umożliwiają klientom szybszą interakcję z firmą i jej specjalistami.

Arval Smart Experience oferuje innowacyjny, interaktywny serwis Arval Connect zaprojektowany w celu rozwoju relacji z menadżerami floty i kierowcami poprzez wykorzystywanie narzędzi online, technologii mobilnych, a także mediów społecznościowych – kanałów Facebook, YouTube i LinkedIn. Połączenie intuicyjnego serwisu z dodatkowymi aplikacjami mobilnymi oraz panelu informacyjnego (Arval Fleet View), przystosowanego również do tabletów, ma na celu nadanie nowego wymiaru komfortu z użytkowania auta, podniesienie elastyczności obsługi klienta oraz zwiększenia wygody z korzystania z usług leasingowych.

arval-smart-experience-01

„W dobie nowoczesnych technologii, które dostarczają nam coraz więcej możliwości, zmienia się także styl naszej pracy i kształtuje nowa wizja budowania wielopłaszczyznowej relacji z poszczególnymi grupami klientów. Zmieniają się potrzeby i wymagania managerów zarządzających flotą, podobnie jak wymagania kierowców w zakresie metod i procesów komunikacji oraz dostępności różnego rodzaju informacji. W odpowiedzi na zmieniające się potrzeby naszych klientów, Arval dostarcza nowoczesnych rozwiązań, które mogą być dostępne w dowolnym miejscu i czasie.” – wyjaśnia pan Janusz Kowalik, prezes zarządu Arval Service Lease Polska sp.z o.o.

Wraz z początkiem lipca klienci firmy Arval i ich kierowcy będą mieli możliwość korzystania z treści internetowych, w pełni przystosowanych do urządzeń mobilnych, dostarczających kluczowych informacji o ich flocie. Aplikacja Arval Fleet View automatycznie generuje fleet managerom czytelne, graficzne raporty, zawierające kluczowe wskaźniki dotyczące floty. Aplikacja Arval Mobile +, zaprojektowana dla kierowców, daje wgląd w przydatne informacje na temat pojazdu i stylu jazdy, tym samym wpływając na bezpieczeństwo w podróżach i codziennej pracy w terenie.

Kanały społecznościowe, które dają możliwość dzielenia się informacjami oraz stanowią bezpośrednią metodę komunikacji z klientami – obecnymi i potencjalnymi, są jednocześnie źródłem przekierowania do zintegrowanych i innowacyjnych aplikacji.

arval-smart-experience-02

„Nasze nowe narzędzia – Arval Connect i Arval Fleet View – dostarczają przydatnych informacji wspierających proces decyzyjny w kwestii zarządzania parkiem flotowym, zapewniając klientowi swobodę operacyjną. Aplikacja mobilna – Arval Mobile + przeznaczona dla kierowców pozwala im działać w bardziej efektywny sposób. Uruchomienie kanałów social media usprawnia i pogłębia komunikację na szerszą skalę oraz umożliwia większą interakcję z podmiotami zainteresowanymi leasingiem i branżą motoryzacyjną” – dodaje prezes Janusz Kowalik.

Rozwiązanie Arval Smart Experience zostały zaprojektowane w celu oszczędności czasu. Unikalne rozwiązanie oferujące łatwy dostęp do szerokiej gamy informacji, danych i raportów zapewnia przejrzystość w zarządzaniu flotą pojazdów, usprawniając pracę klientów oraz ich kierowców korzystającym z usług leasingowych Arval.