45 tysięcy samochodów Eksperta

ekspert_flotaPierwsza edycja projektu Ekspert Flotowy okazała się dużym sukcesem. Jak więc mówić o drugiej edycji projektu, która już dawno prześcignęła pierwszą?!

Ekspert Flotowy cieszy się coraz większym zainteresowaniem branży flotowej, rośnie także jego prestiż nie tylko branżowy, ale także ogólny. Laureaci z poprzedniego roku stały się osobami rozpoznawalnymi, często możemy ich spotkać w roli ekspertów w branżowych pismach, radiu czy telewizji. Można śmiało powiedzieć, że udało nam się wykreować specjalistów w branży, z czego jesteśmy niezmiernie dumni.

Druga edycja projektu cieszy się więc uzasadnionym zainteresowaniem. Już teraz w projekcie bierze udział ponad 200 osób, czyli więcej niż w roku ubiegłym, gdzie licznik zatrzymał się na 176 osobach. A trzeba przypomnieć, że cały czas jest możliwość zapisów. Nasi fleet managerowie już teraz zarządzają łącznie flotą ponad 45 tysięcy pojazdów! To liczba musząca robić wrażenie, przewyższająca zeszłoroczną o blisko 8 tysięcy!

Jeszcze w czerwcu czeka nas druga odsłona Eksperta On-line (odpowiedzi z zakresu technologii zadane przez uczestników projektu pokazane w formie ciekawego wywiadu), a już w środę 4 czerwca odbędzie się ostatnie z cyklu trzech szkoleń w ramach projektu. Wszystko wskazuje na to, że w tegorocznej edycji łącznie we wszystkich spotkaniach udział weźmie blisko 150 fleet managerów!

Jeśli dodamy do tego niesamowitą multimedialność projektu, nowe funkcje, czy wreszcie ponad trzykrotnie wyższą frekwencję na bezpłatnych szkoleniach, to trzeba głośno powiedzieć, że Ekspert Flotowy to najważniejsze szkolenie i wydarzenie flotowe obecne na ryku. Dziękujemy!
Zachęcamy do rejestracji na stronie www.ekspert-flotowy.pl i aktywnego uczestnictwa – wypełniania testów i pięcia się w rankingu oraz walki o awans do półfinału tego najbardziej prestiżowego konkursu w Polsce!