Carefleet sfinansuje flotę Eurocash

Carefleet z grupy Credit Agricole, jedna z największych spółek działających w obszarze Car Fleet Managment (CFM), sfinansuje flotę 350 aut dla Grupa Eurocash SA.

Obchodzący w tym roku jubileusz 10 lecia Carefleet wygrał przetarg na dostarczenie 350 aut marki Toyota. W większości przypadków będą to modele Yaris, część z nich to modele Auris. Jest to już kolejny przetarg Eurocash, który wygrywa Carefleet.

Kryterium wyboru oferenta była cena. Przy wyborze marki klient, kierował się stosunkiem jakości marki do ceny wynajmu.
Wybór Toyoty podyktowany był opinią Klienta, który w swojej flocie posiada tą właśnie markę i posiada własne dobre doświadczenie dotyczące eksploatacji aut marki Toyota.

„Cieszy mnie fakt, że Eurocash po raz kolejny docenił ofertę Carefleet i wybrał nas na swojego partnera w biznesie. Jest to potwierdzenie, że jakość świadczonych przez nas usług, spełnia oczekiwania nawet tak wymagających klientów jak Eurocash” – komentuje Frédéric Lustig, Prezes Carefleet S.A.

Proces wydawania aut potrwa do końca marca 2015 roku.

Współpraca Carefleet z Eurocash trwa od 2010 roku. W tym okresie flota powiększyła się z kilku do kilkudziesięciu aut. Początkowo usługa dotyczyła jedynie finansowania, a przy kolejnych kontraktach była to już pełna obsługa w opcji full service leasing.