Spotkanie kobiet zarządzających flotami samochodowymi

Najdłużej ukazujący się tytuł branżowy w kraju – magazyn FLOTA – organizuje specjale szkolenie wyłącznie dla pań zarządzających parkiem samochodów firmowych. Dzięki udziałowi najlepszych praktyków i ekspertów z całego kraju, projekt będzie stał na najwyższym poziomie merytorycznym. Organizatorzy przygotowali również wiele niespodzianek, dzięki czemu szkolenie odbędzie się w niesamowitej atmosferze.

kobieca-flotaProgram został opracowany przy współudziale samych pań, które wskazały newralgiczne obszary w ich codziennej pracy. Dzięki temu formuła szkolenia opiera się o rzeczywiste rozwiązywanie problemów fleet managerek i bardzo praktyczne warsztaty. Pełne dwa dni gwarantują, że każda osoba wyjdzie z głową pełną nowych pomysłów, które można zastosować w swojej firmie i podniesie swoje kwalifikacje zawodowe.

Prelegentami będą eksperci rynku, m.in.:

  • Marta Bielecka-Gozdek (Chief Sales Officer w Alphabet Polska Fleet Management. Związana z rynkiem CFM od 1998, znakomity manager i znawca rynku usług flotowych),
  • Marcin Kryska (Kierownik ds. Zarządzania i Rozwoju Środków Transportu w Grupie Żywiec S.A., zarządca floty 2500 pojazdów),
  • Maria Biedroń (Dyrektor Departamentu Zakupów, Nieruchomości i Administracji w Credit Agricole Bank Polska S.A. Była fleet managerka z sukcesami i businesswomen),
  • Maciej Błaszak (znawca psychologii biznesu, znakomity trener umiejętności miękkich, doktor nauk humanistycznych, adiunkt w Zakładzie Epistemologii i Kognitywistyki Instytutu Filozofii UAM),
  • Miłosz Sosnowski (trener biznesu, fleet manager z sukcesami w TVP S.A. oraz niezależny doradca ds. optymalizacji kosztów firmowych car parków). Prelekcje będą miały formę interaktywną i warsztatową – każda z pań będzie mogła zarezerwować sobie prelegenta na prywatne konsultacje i podzielić się swoimi uwagami i problemami z innymi kobietami.

Ponadto organizator przygotował dla każdej pani niezwykłe drukowane kompendium z kalendarzem na kolejny flotowy rok oraz niezwykłe cenne materiały konferencyjne bogate w dokumentację przydatną w codziennej pracy.

Nie zabraknie również czasu na odpoczynek i relaks w jednym z najlepszych ośrodków SPA w Polsce oraz wyjątkowych atrakcji motoryzacyjnych dla wszystkich uczestniczek. Każda Pani będzie miała bezpłatny dostęp do przepięknych basenów, jacuzzi oraz studia cardio na terenie hotelu. Będzie też możliwość aby skorzystać z niezwykłych zabiegów w centrum SPA dr Ireny Eris. Uczestniczki czekają też magiczne premiery w mazurskiej scenerii, możliwość kosztowania kuchni przygotowanej przez wybitnych szefów kuchni hotelu oraz wieczór integracyjny w prywatnej kręgielni uświetniony znakomitą obsługą barmańską spełniającą każdą zachciankę gości projektu.

Dzięki połączeniu specjalnie dobranego programu, wyjątkowych prelegentów, cudownego SPA i świeżego pomysłu na spotkania flotowe, każda fleet managerka może być uczestnikiem wyjątkowego projektu.

Spotkanie odbędzie się w dniach 11-12 marca 2014 w hotelu SPA dr Ireny Eris w przepięknej mazurskiej scenerii. Osoby zainteresowane udziałem zapraszamy na stronę www.kobiecaflota.pl gdzie można zapoznać się ze szczegółami całego projektu. Do końca listopada 5 pierwszych miejsc premiowanych jest specjalnymi zniżkami!