XII Ogólnopolskie szkolenie fleet managerów

Magazyn FLOTA  przygotował XII edycję największego i najbardziej merytorycznego szkolenia dla Fleet Managerów, które odbędzie się już 9-10 października w Poznaniu, w Hotelu Poznańskim (przy A2).

szkolenie-fleet-managementDwudniowe ogólnopolskie szkolenie będzie okazją  do usystematyzowania zdobytej już wiedzy, ale także do poszerzenia jej o nowe aspekty związane z zarządzaniem parkiem samochodów służbowych. Jest to jedyny na polskim rynku tak złożony projekt flotowy łączący merytoryczne wykłady z praktycznymi jazdami na płycie lotniska.

Pierwszy dzień szkolenia to przede wszystkim merytoryka – Car Policy, audyt floty, odszkodowania              i pozycjonowanie Fleet Managera względem zarządu to jedynie przedsmak tego, co czeka uczestników szkolenia.  Tylko u nas szkolenie oparte na zasadzie Case Study, podczas którego Fleet Managerowie przedstawią na konkretnych przykładach jakie są zagrożenia polityki flotowej i obszary, w których najłatwiej ciąć koszty. Ponadto wskażemy jakie rozwiązania  przyniosły 15% redukcji kosztów przy jednoczesnym utrzymaniu planów handlowych użytkowników aut służbowych. Dodatkowo Fleet Managerowie będą uczestniczyć w ćwiczeniach opartych o filmy szkoleniowe, materiały pomocnicze i indywidualne konsultacje z ekspertami. Nowa formuła zakłada również bardzo efektywną pracę w grupach.

Drugi dzień to praktyczny trening na lotnisku z instruktorami Szkoły Auto Škody. Specjalnie przygotowany program umożliwi poznanie tajników bezpiecznej jazdy. Oddamy w Państwa ręce specjalistów, profesjonalistów, którzy przekażą swoją wiedzę dotyczącą bezpieczeństwa na drogach i podpowiedzą jak obniżyć koszty eksploatacji samochodu. Będzie to również niepowtarzalna okazja do przetestowania najnowszych propozycji flotowych wiodących producentów samochodów                     w Polsce w warunkach miejskich i podmiejskich.

Więcej informacji na stronie szkolenia: szkolenie-flotowe.pl.