Program “Ekspert Flotowy”

Ekspert Flotowy SkodaProjekt „Ekspert Flotowy” powstał z inicjatywy marki Skoda, Szkoły Auto i magazynu FLOTA i wspierany jest przez Partnera Głównego, firmę Volkswagen Leasing Polska. Wspólnie postanowiliśmy stworzyć możliwość dla wszystkich osób zajmujących się zarządzaniem parkiem aut służbowych, aby w innowacyjny sposób podzielić się nie tylko wiedzą, ale i doświadczeniem.

Poprzez cykl testów, szkoleń i interaktywnych spotkań flotowych wyłonimy osoby cechujące się największą, najbardziej merytoryczną i praktyczną wiedzą. Właśnie ta wiedza umożliwi zarządzanie flotą pojazdów w sposób skuteczny i pozwoli na sprawne poruszanie się po branży pomimo stale zmieniających się realiów rynkowych.

Kim jest Ekspert Flotowy i jaka jest idea programu?

Ekspert Flotowy to osoba charakteryzująca się nie tylko znajomością przepisów i zmiennych trendów na rynku, ale potrafiąca również w praktyce zastosować narzędzia i zapisy, które zabezpieczają firmę przed nadużyciami ze strony pracowników i kontrahentów.

Na platformie internetowej programu oraz w magazynie Flota regularnie ukazują się artykuły wzbogacające wiedzę merytoryczną wszystkich uczestników. Tematyka dotyczyć będzie m.in.:
• źródeł finansowania floty,
• weryfikowania regulaminu flotowego pod kątem zabezpieczenia interesów firmy i generowania oszczędności,
• weryfikowania umów z firmami zewnętrznymi,
• praktycznego zastosowania narzędzi i zapisów, które zabezpieczają firmę przed nadużyciami użytkowników,
• znajomości zagadnień podatkowych i legislacyjnych,
• optymalizacji kosztów związanych z użytkowaniem i serwisowaniem aut.

Dzięki interaktywnym spotkaniom z ekspertami, (Webinariom) każdy fleet manager, biorący udział w programie, ma niepowtarzalną okazję do wysłuchania serii wykładów prowadzonych na żywo i zadania pytania prelegentom. Każdy z uczestników ma możliwość wytypowania eksperta, którego wykład chciałby wysłuchać – dzięki temu ostateczny kształt spotkań będzie zależy od Waszych głosów. Seria spotkań praktycznych z instruktorami Szkoły Auto będzie okazją dla fleet managerów do nauki bezpiecznej i ekonomicznej jazdy.

Zwieńczeniem zmagań będzie wielki finał, który odbędzie się 8-9 października w Poznaniu. To tam Rada Programowa wyłoni zwycięzcę tegorocznych zmagań i wręczy nagrody finalistom.

Nad zawartością merytoryczną spotkań i testów oraz oceną poszczególnych etapów czuwa Rada Programowa, w skład której wchodzą przedstawiciele mediów, instytucji państwowych oraz stowarzyszeń związanych z rynkiem flotowym.

Do projektu można się zapisywać do końca czerwca 2013 poprzez arkusz rejestracyjny na stronie ekspert-flotowy.pl. Wystarczy wypełnić testy z wiedzy merytorycznej aby stanąć do rywalizacji o tytuł Eksperta Flotowego i wygrać atrakcyjne nagrody dla siebie i swojej firmy!

Do wygrania:

  1. Škoda Superb do testowania na miesiąc
  2. Do firmy uczestnika podstawimy całą gamę modeli marki Škoda do testowania na okres tygodnia
  3. Szkolenia z zakresu Safe Drivingu dla 12 osób z firmy uczestnika
  4. Elektroniczny niezbędnik Fleet Managera

oraz nagrody od Partnera Głównego: Volkswagen Leasing Polska.

Źródło: FORUM Press Sp. z o.o.