Fleet Reporting Next Generation

Fleet-Reporting-Next-GenerationFEXT, czyli Fleet Reporting Next Generation, to system raportowania nowej generacji, który jest już dostępny dla Klientów LeasePlan Fleet Management Polska. To kolejne innowacyjne narzędzie, które w tym roku pojawiło się w ofercie lidera rynku wynajmu długoterminowego floty.

Firmy stawiają na wirtualizację i gromadzą dane w chmurze. Tak działa FEXT. Każdy klient LeasePlan ma stały dostęp do raportów online, bez konieczności instalowania specjalnego oprogramowania. FEXT gromadzi dane w chmurze, Wystarczy połączenie z Internetem i zwykła przeglądarka, żeby dowiedzieć się m.in. o liczbie pojazdów na drodze, aktualnych zamówieniach, planowanych odnowieniach floty, czy przebiegach pojazdów.

„Nowy system raportowania umożliwia naszym Klientom jeszcze większą i lepszą kontrolę nad flotą. Jego główne zalety to przede wszystkim jeszcze szybszy dostęp do niezbędnych danych, łatwość obsługi oraz przejrzystość prezentowanych informacji, dzięki nowej szacie graficznej.” – tłumaczy Artur Sulewski, dyrektor handlowy LeasePlan Fleet Management.

Innowacyjny system raportowania FEXT będzie jeszcze udoskonalany, tak by dawał użytkownikom maksymalną przejrzystość i możliwość przewidywania planowanych kosztów. Dodatkowo pojawi się możliwość subskrypcji raportów ze strony głównej i sekcji alertów. Sukcesywnie system będzie wzbogacany o kolejne funkcjonalności, a już w perspektywie bieżącego roku będzie można korzystać z niego również za pośrednictwem urządzeń mobilnych.

To rozwiązanie służy nie tylko usprawnieniu procesu komunikacji, ale także udoskonaleniu współpracy z naszymi partnerami biznesowymi i z klientami.” – mówi Artur Sulewski, dyrektor handlowy LeasePlan Fleet Management.

System raportowania FEXT to koleje innowacyjne narzędzie w ofercie LeasePlan. W tym roku firma, jako pierwsza na polskim rynku CFM, uruchomiła aplikację eOględziny, która umożliwia określenie faktycznego stanu leasingowanego pojazdu przez cały okres trwania umowy. Narzędzie – oparte na formularzu internetowym i aplikacji na urządzenia mobilne – daje fleet managerom stały dostęp do informacji o sposobie eksploatacji floty.