Obowiązkowa lektura fleetmanagera

Wydawnictwo Fleet Meetings (wydawca miesięcznika „Fleet”) przygotowało wyjątkowy projekt wydawniczy – kolejną emisję rocznika Fleet Contact 2013 – Vademecum samochodu firmowego.

Fleet Contact to unikatowa publikacja stanowiąca najbogatszą na rynku bazę kontaktów do firm z branży motoryzacyjnej, flotowej i okołoflotowej. Zawiera także najważniejsze informacje o firmach związanych z produktami i usługami flotowymi.

Na ponad 130 stronach rocznika prezentowane są kontakty do wszystkich liczących się firm i podmiotów z branży flotowej z takich dziedzin jak: koncerny samochodowe, dealerzy, zarządzanie i finanse, ubezpieczenia, szkoły jazdy i szkolenia, paliwa i karty paliwowe, serwisy, opony, technologie, remarketing, wynajem i stowarzyszenia.

Fleet Contact to także wiedza merytoryczna. Przy współpracy z partnerami merytorycznymi przygotowane zostało swoiste vademecum wiedzy motoryzacyjnej i flotowej. Przeczytacie Państwo ciekawe wywiady, podsumowanie rynku CFM w 2012 roku. Dowiecie się o najnowszych trendach w serwisowaniu, poznacie, jakie nowości przygotowały koncerny oponiarskie i ile zapłacimy za paliwo w drugiej połowie roku.

Fleet Contact stanowi wyjątkową publikację również z uwagi na nietuzinkowy nakład (25.000 egzemplarzy), ale i dotarcie. Rocznik będzie dystrybuowany na eventach branżowych organizowanych przez Fleet Meetings, takich jak m.in. Fleet Derby, Fleet Management Training, czy Fleet Market, ale i dostępny drogą elektroniczną na stronie www.fleet.com.pl.

Jest to pozycja, która powinna znaleźć się na biurku każdego świadomego fleet managera w Polsce.

Rocznik Fleet Contact 2013 można zamówić bezpłatnie na stronie www.fleet.com.pl