Test flotowy Fleet Derby 2012

Największy sprawdzian firm branży flotowej – FLEET DERBY 2012 odbędzie się już 19 kwietnia 2012r. na warszawskim Torze Służewiec przy ul. Puławskiej 266.

Fleet Derby 2012
Fleet Derby 2012

Derby Flotowe to test wiodących marek, najlepszych producentów, koncernów i największych graczy rynku flotowego. Jest to pierwsza taka impreza w historii branży flotowej w Polsce mająca nie tylko wymiar konkurencji między firmami związanymi z dostarczaniem i obsługą flot samochodowych, ale i prezentacji swoich nowości. Fleet Derby ma zatem na celu wyłonić najlepsze samochody/produkty/ usługi flotowe w poszczególnych kategoriach w ramach prowadzonego wśród fleet managerów plebiscytu. Organizatorem eventu jest wydawca magazynu FLEET – firma Fleet Meetings Sp. z o.o.

Głosowanie na usługi i produkty flotowe oraz na Motoryzacyjną Markę Flotową będzie odbywało się na stronie internetowej www.fleetderby.pl (od 12.03.2012 do 13.14.2012) lub poprzez wypełnienie specjalnie przygotowanych i wydrukowanych kart zgłoszeniowych podczas Fleet Derby w dniu 19 kwietnia 2012r.

Zdobywca największej liczby punktów w danej kategorii zostaje nagrodzony wyróżnieniem:

  • Fleet Derby – Motoryzacyjna Marka Flotowa,
  • Fleet Derby – najlepszy produkt flotowy (w jednej z 14 kategorii),
  • Fleet Derby – najlepsza usługa flotowa (w jednej z 14 kategorii).

Wyróżnienia te zostaną przyznane podczas uroczystej, wieczornej Gali Fleet Derby, która odbędzie się w zabytkowych wnętrzach Toru Wyścigów Konnych na Służewcu (w Trybunie) w dniu 19 kwietnia 2012r.

Podczas Gali zostaną także wręczone wyróżnienia Fleet Derby – Najlepszy Samochód Flotowy (w każdej z 16 kategorii) przyznane na podstawie testu przeprowadzonego dzień wcześniej (18.04.2012) przez wyselekcjonowaną grupę decydentów branży flotowej wchodzących w skład eksperckiego jury (są to przedstawiciele partnerów Fleet Derby m.in. z takich stowarzyszeń jak: Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego, Instytut Transportu Samochodowego, Stowarzyszenie Kierowników Flot Samochodowych, Polskie Stowarzyszenie Motorowe, Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów, Polska Izba Motoryzacji, Automobilklub Polski oraz fleet managerowie niezrzeszeni w SKFS).

Podczas imprezy branżowej Fleet Derby na terenie Służewca odbędą się m.in.: prezentacja wszystkich zgłoszonych firm oferujących produkty i usługi dla branży flotowej (14 kategorii), zostaną zaprezentowane premiery i nowości flotowe, samochody przeznaczone dla flot, którymi będzie możliwe odbycie krótkiego testu trasami Rajdu Barbórka, a także odbędą się liczne pokazy i konkursy.

Derby flotowe to także możliwość poznania i porównania w jednym miejscu dostępnych na rynku ofert oraz idealna okazja ku temu aby nawiązać bezpośrednie kontakty z osobami zainteresowanymi produktami wszystkich wiodących na rynku flotowym marek.

Uczestnictwo we Fleet Derby w dniu 19.04.2012r. (czwartek) jest BEZPŁATNE -na podstawie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na stronie www.fleetderby.pl