Ogólnopolski Kongres Dealerów Samochodów

Pierwsza edycja Kongresu, która odbyła się w październiku 2010 roku, zakończyła się sukcesem i w pełni zaspokoiła oczekiwania uczestników. W imprezie wzięło udział ponad 360 osób z firm dealerskich i przedsiębiorstw z otoczenia branży, które wysłuchały kilkunastu wystąpień praktyków i ekspertów, a także zapoznały się z ofertą usług i produktów dla dealerów prezentowaną w części wystawienniczej Kongresu.

Ogólnopolski Kongres Dealerów Samochodów
Źródło:www.kongresdealerow.pl

Tegoroczny Kongres ponownie połączy ze sobą merytoryczną konferencję poświęconą najważniejszym problemom rynku dealerskiego oraz wystawę prezentującą najważniejsze oferty produktów i usług dla polskich dealerów, między innymi z zakresu finansów, ubezpieczeń, marketingu, informatyki, a także wszystkich innych dziedzin niezbędnych polskim dealerom do sprawnej organizacji swojego biznesu. Uczestniczący w Kongresie dealerzy, w czasie dwóch dni intensywnej pracy i rozmów, będą więc mogli wypracować podstawy dla strategii biznesowych i współpracy z dostawcami na najbliższy rok.

Kongres to jednak nie tylko konferencja i wystawa, to także dziesiątki kuluarowych spotkań oraz wieczornych rozmów przy winie, które w ubiegłym roku przyniosły liczne nowe znajomości, ale przede wszystkim – dały wiele namacalnych biznesowych rezultatów.

Nowością tegorocznego Kongresu będą natomiast – wręczane po raz pierwszy – Nagrody Polskiego Rynku Dealerskiego przyznawane przez miesięcznik DEALER. Honorowe dyplomy otrzymają również importerzy wyróżnieni przez dealerów w Badaniu Satysfakcji Dealerów Samochodowych 2010. Uczestnicy będą też mogli zobaczyć jedną z prezentacji w formacie 3D, a w czasie imprezy zadebiutuje studio telewizyjne Dealer TV.

Kongres Dealerów, który po raz drugiodbędzie się pod patronatem Związku Dealerów Samochodów, to także platforma, na której kształtować się będzie lobbingowa siła polskiego rynku dealerskiego, i dzięki której dealerzy, z roku na rok, będą mieli większy wpływ na działania polskiego rządu i poczynania importerów samochodów.

Dealerska impreza roku tradycyjnie już odbędzie się w doskonałych warunkach – w Centrum Konferencyjnym Ossa****, nieopodal Rawy Mazowieckiej, tuż obok trasy szybkiego ruchu Warszawa-Katowice. Lokalizacja w centrum komunikacyjnym Polski zapewnia doskonały dojazd na Kongres dla wszystkich polskich dealerów – zarówno tych z południa i północy, jak i tych z zachodu, wschodu i centrum.

Źródło: www.kongresdealerow.pl