Wygodne rozwiązania dla flot ciężarowych

Euromaster
Źródło: euromaster.pl

Euromaster to europejska sieć warsztatów szybkiej obsługi wyspecjalizowana w kompleksowej obsłudze opon oraz lekkiej mechanice. Sieć Euromaster obecna jest w Polsce od 2008 roku.

Od momentu wejścia na polski rynek, Euromaster buduje i poszerza sieć swoich serwisów oraz punktów partnerskich, których już po dwóch latach obecności na rynku jest około 250 w całym kraju. Dzięki temu Euromaster jest w stanie skutecznie i wygodnie obsługiwać floty samochodów ciężarowych.

Euromaster jest jednym z liderów na rynku serwisu ogumienia i lekkiej mechaniki posiadający ponad 2000 punktów serwisowych w całej Europie. Wieloletnie doświadczenie, miliony obsługiwanych pojazdów i wyspecjalizowana kadra ekspertów gwarantują profesjonalizm i kompleksowe podejście do oczekiwań i potrzeb klientów. EUROMASTER należy do Grupy Michelin – lidera technologicznego światowej branży opon – dzięki czemu klienci mogą też liczyć na innowacyjne rozwiązania w zakresie serwisu opon i lekkiej mechaniki samochodowej, oraz jakość pracy każdego punktu w sieci zgodną z międzynarodowymi standardami Grupy.

„W branży transportowej cenna jest każda minuta. Harmonogramy przewoźników są napięte i ciągle brakuje czasu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, bardzo dobrze rozumiemy potrzeby naszych klientów. Jesteśmy dla nich solidnym partnerem w doradztwie przy dobieraniu odpowiedniego ogumienia do specyfiki świadczonej przez nich działalności” – mówi Pierre Oriol, prezes Euromaster Polska. „Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, udostępniając im rozwiązania ułatwiające pracę, ale także zaoszczędzające cenny czas, zwiększające bezpieczeństwo w podróży i trwałość pojazdów. Nasz serwis mobilny przyjeżdża prosto do klienta w dogodnym miejscu i czasie, a dzięki profesjonalnemu wyposażeniu, oferuje pełną paletę usług dostosowanych do potrzeb aut ciężarowych i autobusów wszędzie tam, gdzie jest ona potrzebna” – dodaje szef Euromaster Polska.

Mobilne Centrum Serwisowe Euromaster to oferta dla zarządzających flotami pojazdów ciężarowych i kierowcami pojazdów. Flota własnych Mobilnych Centrów Serwisowych Euromaster gwarantuje, że mechanicy i eksperci są zawsze w zasięgu klienta. Dzięki elastycznemu harmonogramowi ustalanemu wspólnie z klientem, termin i miejsce serwisowania mogą być ustawione tak, aby ograniczyć czas pracy kierowców i czas przestoju pojazdów. Ograniczone są także koszty, dzięki wyeliminowaniu dojazdu do serwisu, ponieważ to serwis dojeżdża do klienta w dogodnym miejscu i czasie, na przykład na zaplanowanym postoju, parkingu lub w bazie na końcu trasy. W celu ułatwienia korzystania z usług serwisów mobilnych na stronie euromaster.pl już wkrótce będą dostępne bezpośrednie kontakty do konkretnych wozów całej sieci Serwisu Mobilnego, które świadczą swoje usługi 24 godziny na dobę.

Serwis Mobilny to także kompleksowa obsługa uproszczająca zarządzanie ogumieniem floty. Klienci mogą liczyć na obsługę obejmującą zagadnienia od porady dotyczącej doboru ogumienia, poprzez stały nadzór nad jego eksploatacją, aż po odbiór opon do bieżnikowania lub utylizacji. Klienci korzystający z usług Euromaster otrzymują regularne statystyki oraz raporty dotyczące stanu ogumienia we flocie. Dzięki prewencji i regularnemu monitoringowi stanu ogumienia, udaje się zapobiegać możliwym awariom w trasie i zwiększać bezpieczeństwo kierowców, pojazdów i transportowanych ładunków.

Do dyspozycji klientów oddane zostało 24-godzinne centrum pomocy technicznej. Klienci z Polski są objęci opieką techniczną na terenie całej Europy. Przedstawiciele Euromaster rozumieją, że szybkie przywrócenie mobilności pojazdu jest kluczowe w branży transportowej, dlatego dzięki flocie przeszło 2800 pojazdów technicznych w całej Europie, gwarantują szybką interwencję i najwyższą jakość pomocy drogowej. Klienci z Polski mogą mieć teraz poczucie bezpieczeństwa, że ich kierowcy i pojazdy są pod opieką jednej z największych europejskich sieci serwisowych.

Pomoc jaką klienci otrzymują od Euromaster to także udogodnienia w zakresie wymiany opon i kół, serwisowania oraz zarządzania flotą. Pojazdy lub ogumienie mogą być odbierane prosto z firmy klienta, naprawiane w centrum serwisowym i w krótkim czasie odwożone z powrotem do klienta.

Rozwiązania oferowane przez EUROMASTER pozwalają na optymalizację flot ciężarowych i bieżące monitorowanie stanu pojazdów we flocie. Dzięki takiemu wachlarzowi usług, floty ciężarowe nigdy nie były pod lepszą opieką.

Źródło: Euromaster.pl