Defensywnikierowcy.pl – Bezpieczne Auto Firmowe – odsłona czwarta

Defensywni KierowcyRusza 4. edycja ogólnopolskiego programu na rzecz bezpieczeństwa drogowego. Celem programu jest propagowanie rozważnego i nieagresywnego stylu jazdy oraz szkolenie z zasad jazdy defensywnej.

Po trzech latach kampanii, 115 tysięcy kierowców ukończyło szkolenia e-learningowe i uzyskało certyfikat defensywnego kierowcy. Podobnie jak w latach poprzednich, partnerami programu defensywnikierowcy.pl są Grupa Goodyear Polska i BP Europa SE. Organizatorzy zapowiadają na ten rok wiele nowości.

Na stronach internetowych programu pojawi się więcej multimediów o charakterze edukacyjnym. Realizacje wideo uzupełnią zaktualizowaną wersję e-learningu. Już teraz na stronie głównej programu defensywnikierowcy.pl pojawił się jego filmowy zwiastun.

Wkrótce zobaczymy nową stronę główną serwisu wzbogaconą o zupełnie nowe narzędzia – Moduł Fleet Managera i Moduł Partnera.

Moduł Fleet Managera umożliwi kierownikom flot włączenie e-learningu do własnego programu bezpieczeństwa firmy oraz, dzięki narzędziom internetowym, zarządzanie szkoleniem swoich kierowców i bieżącą kontrolę ich postępów w trybie on-line. Użytkownicy tego modułu otrzymają również dostęp do publikacji z zakresu zarządzania bezpieczeństwem floty.

W Module Partnera znajdą się informacje o ich aktywności w zakresie działań związanych z bezpieczeństwem ruchu drogowego.

Źródło: pr.otwarty.pl